La Champanel Maison Vue Mer

  • 100 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 8 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Η La Champanel Maison Vue Mer Μασσαλία με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Στάδιο Βελοντρόμ, και προσφέρει σολάριουμ για να εξασφαλίσει μια χαλαρωτική εμπειρία.

Η La Champanel Maison Vue Mer έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Η βίλα με 2 μπάνια διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, που προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν γαλλική κουζίνα στο La Table du Chef, που είναι σε απόσταση 2 χλμ.

Η Παναγία της Φρουράς απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτή τη βίλα, ενώ ο σταθμός λεωφορείων La Panouse είναι σε απόσταση μόλις 450 μέτρων. Στις επιλογές μεταφοράς στην περιοχή περιλαμβάνεται ο σιδηροδρομικός σταθμός Saint-Charles, που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Champanel Maison Vue Mer Μασσαλία
Villa Solea
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Solea

6.7
Ευχάριστο 27 σχόλια
292 μ από το κατάλυμα
USD 774 USD 697
ανά νύχτα
Villa Axel
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Axel

7.7
Καλό 3 σχόλια
367 μ από το κατάλυμα
USD 849 USD 764
ανά νύχτα
Villa Famillilale Saint Tronc
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Famillilale Saint Tronc

1.8 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Εξ Αν Προβάνς
    36 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Saint-Charles train station
    7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Wind surfing
    • Κατάδυση
    • Ελεύθερη κατάδυση
    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Σκουός
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Σολάριουμ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας13201006343WF
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε η La Champanel Maison Vue Mer;
      Ναι, σε η La Champanel Maison Vue Mer το αυτοκίνητό σας θα είναι ασφαλές σε δημόσιος χώρος στάθμευσης κοντά.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η La Champanel Maison Vue Mer αεροδρόμιο;
      Η La Champanel Maison Vue Mer είναι 40 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Εξ Αν Προβάνς.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η La Champanel Maison Vue Mer;
      Το κόστος διαμονής σε η La Champanel Maison Vue Mer ξεκινάει από 258€ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε βίλα;
      Οι πελάτες της βίλα πρέπει να έρθουν από τις 20:00 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα περιλαμβάνουν Les Saveurs de Pastre και Le Royaume de la Chantilly.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Εξ Αν Προβάνς
    36 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Saint-Charles train station
    7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Champanel Maison Vue Mer Μασσαλία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο